Golf 5 GT 170ps

5.600 €
Општи информации
Наслов
Golf 5 GT 170ps
Број на оглас
686610
Општина
Тетово
Телефон за контакт
Објавено
07.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Golf 5 gt 170ps site plateni do reg. Cena 5600e 070 831 900 070 298 988
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Golf V
Произведено
2005
Гориво
Бензин
Силина
170 KS
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 131

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind