GOLF 5 TDI 6 SPEED

4.500 €
Општи информации
Наслов
GOLF 5 TDI 6 SPEED
Број на оглас
109499
Општина
Куманово
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
08.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava Golf 5 2.0TDI 2004 GOD
Kolata evo ekstra sostojba moze da se proveri vo sekoe vreme po zelbata na kupovacot
Kolata e full oprema Klimatronik Bord kumpjeter 6Brzini Elektrika na stakla Nov Volan 140Konja Brz
Kolata se gleda po slikite mnogu zacuvana kako vnatre isto i nadvor
17Bandazi so dobri Gumi Reg Cella Godina
Kolata e tipp topp pali vozi
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Golf V
Произведено
2004
Гориво
Дизел
Силина
140 KS
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
Опрема
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 132

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind