Golf 6 2.0 GTD 170KS 2010G

11.500 €
Општи информации
Наслов
Golf 6 2.0 GTD 170KS 2010G
Број на оглас
913229
Општина
Скопје
-
Центар
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
05.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Golf6 2.0 GTD 170ks 2009/10g ????
Plateni davacki-Registrirano
Servisna kniska Orginal-Km
Dva Kluča
Navigacija
Komandi na volan
Bord Kompjuter
Parking Senzori
Bluetooth, Aux, Dvd, Sarzer so 6 cd
Greaci na sedista
Tell: ????076783445????
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Golf VI
Произведено
2009
Километража
211.000 km
Гориво
Дизел
Силина
170 KS
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Боја
Темносина (Тегет)
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 5
  • Вкупно гласови: 1
 • Вкупно прегледи: 267

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind