Golf TDI

2.650 €
Општи информации
Наслов
Golf TDI
Број на оглас
121603
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
01.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Prodavam Golf TDI 66kw/90ks 1998 godina so full oprema servisna kniga registriran do 08.2019.Kontakt broj:075/574-522.BEZ ZAMENI.
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Golf IV
Произведено
1998
Гориво
Дизел
Силина
90 KS
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сребрена
Број на врати
2/3
Каросерија
Хечбек
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 150

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind