Golf V 1.4

3.700 €
Општи информации
Наслов
Golf V 1.4
Број на оглас
128276
Општина
Скопје
Регистрација
Странска
Телефон за контакт
Објавено
03.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Golf 5 1.4benzin full oprema
070496317
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Golf V
Произведено
2006
Гориво
Бензин
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 156

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind