Golf V 1.9 2004 mozna zamena

4.999 €
Општи информации
Наслов
Golf V 1.9 2004 mozna zamena
Број на оглас
537845
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
20.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Golf 5 1.9 2004
napraven golem i mal servis
smeneti plocki i diskovi
set lamela
rebrasti
ima 4 novi zimski gumi
mnogu socuvan vredi da se vidi.
Mozna ZAMENA so vasa doplata

Viber-071700007
Технички податоци
Марка
Volkswagen
Модел
Golf V
Произведено
2004
Километража
200.000 km
Гориво
Дизел
Силина
116 KW
Зафатнина
1.900 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црвена
Број на врати
4/5
Каросерија
Мало градско возило
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 59

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind