HONDA ACCORD 2.2CDTI 2006 god. UVOZ CH

4.900 €
Општи информации
Наслов
HONDA ACCORD 2.2CDTI 2006 god. UVOZ CH
Број на оглас
121738
Општина
Куманово
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
02.12.2019
Дополнителни информации
Опис:
HONDA ACCORD 2.2CDTI 103KW 140KS 2006g UVEZENA OD SVAJCARIJA VO ODLICNA SOSTOJBA I SERVISNA KNISKA i 192000KM REALNI,,,PROVERKA PO VAS IZBOR
-OD OPREMA
-KLIMATRONIK-RABOTI
-BORD KOMPJUTER
-CENTRALNA BRAVA
-KOZEN ENTERIER
-ELEKTRIKA NA STAKLA
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-AIRBAG,,ABS
-ALUMINSKI BANDAZI SO ZIMSKI GUMI
-KOMANDI NA VOLAN
-PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA SO PREVOD NA DOKUMENTI
-BEZ ZAMENI,,BEZ ZAMENI


Технички податоци
Марка
Honda
Модел
Accord
Произведено
2006
Километража
192.000 km
Гориво
Дизел
Силина
103 KW
Зафатнина
2.200 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 34

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind