Honda Civic

12.500 €
Општи информации
Наслов
Honda Civic
Број на оглас
163959
Општина
Куманово
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
23.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava Honda Civic HF sedan 1.8 140 ks 2015 godina so ful oprema kolata e nova so pominati 63000 km za bilo kakva informacija javetese na 070366350
Технички податоци
Марка
Honda
Модел
Civic
Произведено
2015
Километража
60.000 km
Гориво
Бензин
Силина
140 KS
Зафатнина
1.800 cm3
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Бела
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 171

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind