HONDA CR-V 2.2CDTI 4X4 2005 god. UVOZ CH

5.500 €
Општи информации
Наслов
HONDA CR-V 2.2CDTI 4X4 2005 god. UVOZ CH
Број на оглас
312875
Општина
Куманово
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
02.12.2019
Дополнителни информации
Опис:
HONDA CR-V 2.2CDTI 140KS 2005g UVEZENA OD SVAJCARIJA SO SERVISNA KNISKA VO ODLICNA SOSTOJBA
-OD OPREMA
-KLIMATRONIK
-4X4
-ALUMINSKI BANDAZI
-ELEKTRIKA NA STAKLA
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
-CENTRALNA BRAVA
-AIRBAG,,,ABS
-KOMANDINA VOLAN
-KUKA VNESENA VO SOOBRAKAJNA
-BEZ ZAMENI,,,
-REGISTRIRANA CELA GODINA +ZELEN KARTON 09/2020

Технички податоци
Марка
Honda
Модел
CR-V
Произведено
2005
Километража
213.000 km
Гориво
Дизел
Силина
103 KW
Зафатнина
2.200 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
На 4 тркала (4WD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
SUV
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 14

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind