Hyundai Getz 1.5 CRDi 2006 godina

3.100 €
Општи информации
Наслов
Hyundai Getz 1.5 CRDi 2006 godina
Број на оглас
118842
Општина
Куманово
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
10.02.2020
Дополнителни информации
Опис:
hyundai getz 1.5
Технички податоци
Марка
Hyundai
Модел
Getz
Произведено
2006
Километража
200.000 km
Гориво
Дизел
Силина
110 KS
Зафатнина
1.493 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 10

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind