Hyundai Terracan 2.9CRDI 4x4

5.500 €
Општи информации
Наслов
Hyundai Terracan 2.9CRDI 4x4
Број на оглас
169531
Општина
Прилеп
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
24.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava Hyndai Terracan 2.9crdi 2003god 4x4 vo perfektna sostojba so full oprema..
Registriran cela godina so 4novi gumi,nov akumulator i komplet servisiran..
Mozi da se vidi i proba vo sekoe vreme
Mozi i Zamena
Технички податоци
Марка
Hyundai
Модел
Terracan
Произведено
2003
Километража
151.000 km
Гориво
Дизел
Силина
111 KW
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
На 4 тркала (4WD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Off-road
Опрема
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 177

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind