Hyundai Veloster

12.500 €
Општи информации
Наслов
Hyundai Veloster
Број на оглас
262224
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
02.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Hyundai Veloster
2012g 1.6i
So full oprema, panorama krov I mn.......
145.000km
Poveke info 075883883
Технички податоци
Марка
Hyundai
Модел
Veloster
Произведено
2012
Километража
145.000 km
Гориво
Бензин
Зафатнина
1.600 cm3
Менувач
Рачен
Боја
Црвена
Број на врати
2/3
Каросерија
Хечбек
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 206

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind