Isuzu 3.0dt

5.300 €
Општи информации
Наслов
Isuzu 3.0dt
Број на оглас
162016
Општина
Битола
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
13.02.2019
Дополнителни информации
Опис:

2001
3.0dt
160hp
4x4
Klima
El stakla
El retrovizori i greachi
Kozha
Abs
Blokazha
Avtomatik
4 novi gumi
Nov akomulator
Istecena reg/mozhi da se reg
ISPRAVEN VO ODLICHNA SOSTOJBA SERVISIRAN REDOVNO
Технички податоци
Марка
Isuzu
Модел
Trooper
Произведено
2001
Километража
170.000 km
Гориво
Дизел
Силина
160 KS
Зафатнина
3.000 cm3
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
На 4 тркала (4WD)
Број на врати
4/5
Каросерија
Off-road
Опрема
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 116

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind