Kia Sorento 2.5 4x4 dizel

5.500 €
Општи информации
Наслов
Kia Sorento 2.5 4x4 dizel
Број на оглас
144571
Општина
Крушево
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
18.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava Kia Sorento 2.5 4x4 disel vo odlicna sostojba donesen ot svajcaria so orginal kilometri registriran vredi da se vidi
Технички податоци
Марка
Kia
Модел
Sorento
Произведено
2004
Километража
190.000 km
Гориво
Дизел
Силина
103 KW
Зафатнина
2.500 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
На 4 тркала (4WD)
Боја
Сина
Број на врати
4/5
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 120

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind