KIA Venga 1.4 - 2011 година - бензин/ плин -66.2kw

6.000 €
Општи информации
Наслов
KIA Venga 1.4 - 2011 година - бензин/ плин -66.2kw
Број на оглас
735214
Општина
Скопје
-
Илинден
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
01.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
KIA Venga 1.4
бензин/плин со А-тест
66.2 kw, 1.396 cm3
Патничко
2011 година прва регистрација
Поминати 133.000 km
НЕ Е УВЕЗЕНА
- 4 зимски и 4 летни гуми
- Борд компјутер
- ABS
- Airbag
- Рачен менувач со 5 брзини
- Серво волан
- Подесувач на волан
- Клима
- Централна брава со далечинско
- 2 фабрички клуча
- Електрика на 2 стакла
- CD, MP3
- Преклопување на задни седишта
- Наслон за рака (напред и назад)
Технички податоци
Марка
Kia
Модел
Venga
Произведено
2011
Километража
133.000 km
Гориво
Бензин/Плин
Силина
66.2 KW
Зафатнина
1.396 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Број на врати
4/5
Каросерија
Мало градско возило
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 158

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind