Lada Niva 1.7i

3.350 €
Општи информации
Наслов
Lada Niva 1.7i
Број на оглас
115534
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
21.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava Lada Niva 1.7i.
2008 godina.
Registrirana do 11.2019
Reduktor i deferencijali vo besprekorna sostojba.
Sedista od Fiat Punto 2.
Zimski gumi.
Servo volan, klima.
Poveke informacii na 071 308 378
Технички податоци
Марка
Lada
Модел
Niva
Произведено
2008
Гориво
Бензин
Силина
80 KW
Менувач
Рачен
Боја
Бела
Број на врати
2/3
Каросерија
SUV
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 133

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind