Lada Niva 1996 god.

1.500 €
Општи информации
Наслов
Lada Niva 1996 god.
Број на оглас
126301
Општина
Радовиш
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
17.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Lada niva
Технички податоци
Марка
Lada
Модел
Niva
Произведено
1996
Гориво
Бензин/Плин
Каросерија
Off-road
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 242

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind