Lada Samara sedan 1.5 benzin plin

350 €
Општи информации
Наслов
Lada Samara sedan 1.5 benzin plin
Број на оглас
131453
Општина
Кичево
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
12.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava Lada samara sedan 1.5 benzin plin ne atestiran 1999 so istecena reg
Технички податоци
Марка
Lada
Модел
Samara
Произведено
1999
Километража
150.000 km
Гориво
Бензин/Плин
Силина
70 KS
Зафатнина
1.500 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 195

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind