MAZDA 3 1.6 DIZEL

3.300 €
Општи информации
Наслов
MAZDA 3 1.6 DIZEL
Број на оглас
184021
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
21.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
MAZDA 3
1.6 DIZEL
2005 god
Kompletna Elektrika
Klima
Cd Radio Fabricko
Komandi Na Volan
Parking Senzori
I uste mnogu druga oprema

Registrirana cela godina + Zelen Karton
Perfektna Sostojba

072/210-591
Технички податоци
Марка
Mazda
Модел
MAZDA3
Произведено
2005
Километража
170.000 km
Гориво
Дизел
Силина
102 KS
Зафатнина
1.600 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 110

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind