MAZDA 6 - 04 Benzin Neuvezuvana

2.800 €
Општи информации
Наслов
MAZDA 6 - 04 Benzin Neuvezuvana
Број на оглас
154708
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
24.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Top sostojba, bez niedna grebnatinka.

Avtomatska klima, komandi na volan, tempomat, ABS, letni + zimski gumi. Elektrika na stakla i dr.

Registrirana do Noemvri 2019.
Технички податоци
Марка
Mazda
Модел
MAZDA6
Произведено
2004
Километража
250.000 km
Гориво
Бензин
Силина
120 KS
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црвена
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 139

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind