Mazda6

16.250 €
Општи информации
Наслов
Mazda6
Број на оглас
157498
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
16.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava mazda 6 sky active 2.2-150ks.Kupena i servisirana vo mazda skopje ima servisna kniska do posleden kilometar. Godina na proizvodstvo 2014. Opremena e na visoko nivo i e so avtomatski menuvac. Ima letni i zimski gumi
Технички податоци
Марка
Mazda
Модел
MAZDA6
Произведено
2014
Километража
138.000 km
Гориво
Дизел
Силина
150 KS
Зафатнина
2.200 cm3
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Бела
Број на врати
4/5
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 185

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind