Mercedes 311 2007godina staklo zacuvano

8.300 €
Општи информации
Наслов
Mercedes 311 2007godina staklo zacuvano
Број на оглас
134147
Општина
Кочани
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
14.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava Mercedes 311 2007godina so najdobruot motor 2.2 CDI ekstra socuvano servisirano na vreme moze da se proveri kaj Avtomehanicar po vasa zelba bez zameni 070-642-142 cena 8300 eu
Технички податоци
Марка
Mercedes-Benz
Модел
Sprinter
Произведено
2007
Километража
350.000 km
Гориво
Дизел
Зафатнина
2.200 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Заден (RWD)
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 78

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind