MERCEDES A 180 CDI

3.590 €
Општи информации
Наслов
MERCEDES A 180 CDI
Број на оглас
123918
Општина
Велес
Регистрација
Странска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
14.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Mercedes A 180, 2.0 cdi, 2005 godina, 6 brzini, 170340 km
Oprema: Klima, ABS SRS, Centralno, Elektrika za prozori, Elektrika na retrovizori, Komandi na volan, Bord kompjuter
Se si funkcionira bezprekorno
AVTOMOBILOT E ODLICEN
Plateno carina,tiv i homologacija,
Napraven prevod na site dokumenti
Cenata e do registracija
BEZ ZAMENI.
Технички податоци
Марка
Mercedes-Benz
Модел
A-Class
Произведено
2005
Километража
170.000 km
Гориво
Дизел
Силина
109 KS
Зафатнина
1.800 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
Опрема
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 92

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind