Mercedes B150 plin atest

7.800 €
Општи информации
Наслов
Mercedes B150 plin atest
Број на оглас
135554
Општина
Велес
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
16.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Kupena vo MAK AUTOSTAR Skopje i tamu servisirana. Originalna kilometraza Dva Kluca. Plin lanmdi renzo evo so atest.
Servsirana Registrirana do 08.2019 Zelen karton.
Zimni i letni gumi novi.
Ima pominato 150000km.

Informacii na telefon 070558876
Технички податоци
Марка
Mercedes-Benz
Модел
B-Class
Произведено
2007
Километража
160.000 km
Гориво
Бензин/Плин
Силина
105 KS
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Моноволумен
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 5
  • Вкупно гласови: 1
 • Вкупно прегледи: 135

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind