MERCEDES BENZ A180 CDI

4.090 €
Општи информации
Наслов
MERCEDES BENZ A180 CDI
Број на оглас
188783
Општина
Скопје
Телефон за контакт
Објавено
01.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
MERCEDES BENZ A180 CDI
BEZ ZABELESKI GODINA 2006
SEGA DONESEN PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA 070253972
Технички податоци
Марка
Mercedes-Benz
Модел
A-Class
Произведено
2006
Километража
120.000 km
Гориво
Дизел
Силина
109 KS
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Мало градско возило
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 98

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind