Mercedes Benz C220 Elegance 2009

10.500 €
Општи информации
Наслов
Mercedes Benz C220 Elegance 2009
Број на оглас
857344
Општина
Скопје
-
Чаир
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
15.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava
Mercedes benz
C220 Elegance
Godina:2009
200.000km pominati
Cena:10500e
Tel:075908988
Технички податоци
Марка
Mercedes-Benz
Модел
C-Class
Произведено
2009
Километража
200 km
Гориво
Дизел
Силина
125 KW
Зафатнина
3.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Заден (RWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 250

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind