Mercedes Benz ML 280 cdi 4 Matic AMG

13.000 €
Општи информации
Наслов
Mercedes Benz ML 280 cdi 4 Matic AMG
Број на оглас
103434
Општина
Скопје
-
Центар
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
17.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Mercedes Benz ML 280 cdi 4matic 7g tronic AMG

Super ful oprema ( bez jastuci ) 230.000km

Технички податоци
Марка
Mercedes-Benz
Модел
ML-Class
Произведено
2006
Километража
230.000 km
Гориво
Дизел
Силина
180 KW
Зафатнина
3.000 cm3
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
На 4 тркала (4WD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
SUV
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 5
  • Вкупно гласови: 1
 • Вкупно прегледи: 258

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind