Mercedes Benz W204 220CDI Automatic

9.600 €
Општи информации
Наслов
Mercedes Benz W204 220CDI Automatic
Број на оглас
154469
Општина
Тетово
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
26.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Се продава Mercedes Benz W204 220CDI Automatic, 2008 година - 191.000км. Возилото е во одлична состојба, направен комплетен сервис пред 500км. Поседува високо ниво на опрема; ксенон фарови, борд компјутер, паркинг сензори, греачи на седишта и стакла, панорама кров, темпомат итн...
Технички податоци
Марка
Mercedes-Benz
Модел
C-Class
Произведено
2008
Километража
191.000 km
Гориво
Дизел
Силина
125 KW
Зафатнина
2.200 cm3
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
Заден (RWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 207

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind