MERCEDES C COUPE CDI 220

5.900 €
Општи информации
Наслов
MERCEDES C COUPE CDI 220
Број на оглас
137280
Општина
Скопје
-
Гази Баба
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
05.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
MERCEDES BENZ C220 CDI 2006 GODINA SPORT EDITION 220.000 KILOMETRI registriran do 11.2019 napraven full servis Full oprema navigacija,android-so ekran na dopir kamera za vo rikverc vozenje ksenon svetla fabricki greaci na sedista klimatronik i dva kompleta gumi(zimski i letni) dva kluca
Технички податоци
Марка
Mercedes-Benz
Модел
220
Произведено
2006
Километража
222.000 km
Гориво
Дизел
Силина
150 KS
Зафатнина
2.200 cm3
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
Заден (RWD)
Боја
Црна
Број на врати
2/3
Каросерија
Купе
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 116

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind