Mercedes c180 benzin/plin

1.400 €
Општи информации
Наслов
Mercedes c180 benzin/plin
Број на оглас
112359
Општина
Кочани
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
30.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Mercedes c180 atestiran plin 4novi gumi
Технички податоци
Марка
Mercedes-Benz
Модел
C-Class
Произведено
1994
Гориво
Бензин/Плин
Зафатнина
1.800 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Заден (RWD)
Боја
Темносина (Тегет)
Број на врати
4/5
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 213

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind