Mercedes C200 CDI

5.500 €
Општи информации
Наслов
Mercedes C200 CDI
Број на оглас
695904
Општина
Радовиш
Телефон за контакт
Објавено
07.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
SE PRODAVA MERCEDES C200 CDI 122ks SO FULL OPREMA 2006 GODINA REDIZAJN!!!

215421 km realni

KOLATA E KAKO NOVA

-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE SO DALECINSKO VGRADENO VO KLUCOT FABRICKI!

-OTVORANJE I ZATVORANJE NA SITE STAKLA SO DALECINSKO I GEPEK

-NASLONUVAC ZA RAKA

-BORD KOMPJUTER

RADIO SO CD

-KLIMATRONIK

-ELEKTRICNI STAKLA

-ELEKTRICNI RETROVIZORI

-SENZOR ZA DOZD

-TEMPOMAT

-XENON SVETLA

-HALOGENKI ZA VO MAGLA

-AIR BAG x (12)

-ABS KOCNICI

-ESP

-PODESUVANJE NA VOLAN(VISINA I DLABINA)

-PODESUVANJE NA SEDISHTA

-KOZEN VOLAN

-FABRICKO UKLUCUVANJE NA SVETLA PRI OTKLUCUVANJE NA SAMATA KOLA I AVTOMATSKO UKLUCUVANJE NA SVETLA PRI SAMOTO PALENJE NA KOLATA

-KOLATA E REGISTRIRANA NA 22.01.2019

MERCEDESOT E KOMPLET SERVISIRAN I VO PERFEKTNA SOSTOJBA

MOZE DA SE PROBA I VIDE VO SEKOE VREME!!!!!!
TEL:078244464
Технички податоци
Марка
Mercedes-Benz
Модел
C-Class
Произведено
2006
Километража
216 km
Гориво
Дизел
Силина
122 KS
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Заден (RWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 259

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind