Mercedes c220 cdi

3.800 €
Општи информации
Наслов
Mercedes c220 cdi
Број на оглас
191272
Општина
Струга
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
13.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Mercedesot e vo odlicna sostojba, registriran cela godina, novi zimski gumi so 16ki aluminski bandasi, full oprema (klimatronik, greaci na sedista, i mnogu dr.)
Технички податоци
Марка
Mercedes-Benz
Модел
220
Произведено
2003
Километража
190.000 km
Гориво
Дизел
Силина
143 KS
Зафатнина
2.200 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 115

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind