Mercedes C220 cdi avangard

4.400 €
Општи информации
Наслов
Mercedes C220 cdi avangard
Број на оглас
149978
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
26.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
kolata e vo perfektna sostojba kompleten servis zelen karton registrirana cela godina do 12 mesec 2019
Технички податоци
Марка
Mercedes-Benz
Модел
C-Class
Произведено
2002
Километража
180.000 km
Гориво
Дизел
Силина
143 KS
Зафатнина
2.200 cm3
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
Заден (RWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Караван
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 65

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind