Mercedes C220 Coupe

4.000 €
Општи информации
Наслов
Mercedes C220 Coupe
Број на оглас
203612
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
18.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Prodavam Mercedes c220 Coupe dizel, 2003 godina, so ful oprema
Технички податоци
Марка
Mercedes-Benz
Модел
C-Class
Произведено
2003
Километража
200.000 km
Гориво
Дизел
Силина
139 KS
Зафатнина
2.200 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
2/3
Каросерија
Купе
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 105

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind