Mercedes C220CDI

9.500 €
Општи информации
Наслов
Mercedes C220CDI
Број на оглас
179766
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
13.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Mercedes C220CDI 170Ks 183000Km 2009Godina.Mercedesot e vo ekstra sostojba..Dva klucaa.Poveke informacii..

078270505
Технички податоци
Марка
Mercedes-Benz
Модел
C-Class
Произведено
2009
Километража
180.000 km
Гориво
Дизел
Силина
170 KS
Зафатнина
2.200 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 253

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind