Mercedes e200

2.200 €
Општи информации
Наслов
Mercedes e200
Број на оглас
196243
Општина
Тетово
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
12.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Mercedes e200 cdi
Perfektna sostojba
Regiatriran
15ki celicni bandasi so novi gumi uste 20 meseci garancija na niv
16ki felni so solidni letni gumi
Klimatronik dvo zinska
Led svetna na kratko i dolgo c6
Frizider
I mn drugo raboti
Mozhe samo za motor sporcki ili naked
Технички податоци
Марка
Mercedes-Benz
Модел
200
Произведено
1999
Километража
280.000 km
Гориво
Дизел
Силина
75 KW
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Заден (RWD)
Опрема
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 157

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind