Mercedes E200 2009 god

3.500 €
Општи информации
Наслов
Mercedes E200 2009 god
Број на оглас
139310
Општина
Скопје
Регистрација
Странска
Телефон за контакт
Објавено
02.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava mercedes E200
2009 god. Automatik
So stranski tablici
Технички податоци
Марка
Mercedes-Benz
Модел
E-Class
Произведено
2009
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
Заден (RWD)
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 177

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind