MERCEDES E200 CDI

3.299 €
Општи информации
Наслов
MERCEDES E200 CDI
Број на оглас
105721
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
21.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
KOMFOREN...UDOBEN...EKONOMICEN...Posledna serija od ovoj model...2001 vo soobrakjajna...Registriran do 09/2019...kontakt tel.078 44 56 76
Технички податоци
Марка
Mercedes-Benz
Модел
E-Class
Произведено
2001
Километража
200.000 km
Гориво
Дизел
Силина
116 KS
Зафатнина
2.000 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 87

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind