Mercedes e200cdi 2007god face lift

8.000 €
Општи информации
Наслов
Mercedes e200cdi 2007god face lift
Број на оглас
158571
Општина
Скопје
-
Чаир
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
10.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Prodavam mercedes e200cdi 2007god face lift registrirana do april so zelen karton full oprema koza soncev krov avtomatski menjac voziloto e vo top sostojba raboti perfektno vredi da se vidi cenata e 8000e cenata ne fiksna ima prostor za korekcija na lice mesto
Технички податоци
Марка
Mercedes-Benz
Модел
E-Class
Произведено
2007
Километража
360.000 km
Гориво
Дизел
Силина
140 KS
Зафатнина
2.200 cm3
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
Заден (RWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 148

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind