Mercedes E220 2005 god.

6.200 €
Општи информации
Наслов
Mercedes E220 2005 god.
Број на оглас
114270
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
12.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
E220 vo odlicna sostojba avtomatik
Технички податоци
Марка
Mercedes-Benz
Модел
E-Class
Произведено
2005
Километража
223.000 km
Гориво
Дизел
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
Заден (RWD)
Боја
Сребрена
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 166

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind