MERCEDES E220

8.500 €
Општи информации
Наслов
MERCEDES E220
Број на оглас
294157
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
25.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Mercedes E220 cdi 170ks
2008 godina 203000 km
Registrirana do 10/2019 so zelen karton
Automatik-tiptronik W /S
Dva kluca
4 novi gumi
Napraveno servis so zameneti filtri i maslo vo motor i filter i maslovo menuvac
Voziloto e vo mnogu dobra sostojba bez dopolnitelni vlozuvanja
Proverka kade sakate
Cena 8799 € so prostor za korekcija na lice mesto
BEZ ZAMENI
Технички податоци
Марка
Mercedes-Benz
Модел
E-Class
Произведено
2008
Километража
200.000 km
Гориво
Дизел
Силина
185 KS
Менувач
Автоматски
Боја
Златна
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 175

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind