Mercedes E220 CDI

6.100 €
Општи информации
Наслов
Mercedes E220 CDI
Број на оглас
755942
Општина
Струга
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
10.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
kolata e vo dobra sostojba
Технички податоци
Марка
Mercedes-Benz
Модел
E-Class
Произведено
2003
Километража
270.900 km
Гориво
Дизел
Силина
110 KW
Менувач
Автоматски
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 115

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind