Mercedes E220cdi Automatik Registrirano

2.700 €
Општи информации
Наслов
Mercedes E220cdi Automatik Registrirano
Број на оглас
161444
Општина
Арачиново
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
09.05.2019
Дополнителни информации
Опис:
E220 cdi
1999godina
Automatic menuvac
Klima
Tempomat
Novi Gumi
Registrirano so Zelen Karton 12/2019
Технички податоци
Марка
Mercedes-Benz
Модел
E-Class
Произведено
1999
Километража
350.000 km
Гориво
Дизел
Силина
92 KW
Зафатнина
2.200 cm3
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
Заден (RWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 78

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind