Mercedes E350

17.700 €
Општи информации
Наслов
Mercedes E350
Број на оглас
398892
Општина
Битола
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
24.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava Mercedes E350 cdi , 231 ks donesen od Germanija so novi zimski gumi i so najvisoko nivo na oprema, avtomatik,so pominati 189 000 km
Cenata e so site danoci plateni do registracija !!!
Cenata e so site danoci plateni do registracija !!!
Cenata e so site danoci plateni do registracija !!!
Cena 17 700 evra
BEZ ZAMENI !!!


tel za kontakt : 076 207 588
Технички податоци
Марка
Mercedes-Benz
Модел
E-Class
Произведено
2009
Километража
180.000 km
Гориво
Дизел
Силина
230 KW
Зафатнина
3.500 cm3
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Сива
Број на врати
4/5
Каросерија
Хечбек
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 111

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind