Mercedes GLK 220 cdi

17.800 €
Општи информации
Наслов
Mercedes GLK 220 cdi
Број на оглас
674349
Општина
Битола
Регистрација
Македонска
Можна замена
Не
Телефон за контакт
Објавено
24.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Mercedes GLK
220 cdi 170Ks 4 Matic
Registriran cela godina do 12.12.2019
Kolata e kupena od salon na Mercedes od Germanija od prv gazda i ima kompletna istorija , oprema ful ,nema so nema.
Cetiri zismki gumi.
Za kolata davam garancija....
Cena 17 800 Evra
BEZ ZAMENI !!!

Cena po dogovor telefon :076 207 588
Ne odgovaram na poraki !!!
Технички податоци
Марка
Mercedes-Benz
Модел
GLK-Class
Произведено
2011
Километража
180.000 km
Гориво
Дизел
Силина
171 KW
Зафатнина
2.200 cm3
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
На 4 тркала (4WD)
Боја
Бела
Број на врати
4/5
Каросерија
SUV
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 144

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind