Mercedes ML 270 cdi

4.700 €
Општи информации
Наслов
Mercedes ML 270 cdi
Број на оглас
122363
Општина
Битола
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
28.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
ML 270 cdi, registriran do dek. 2019 godina, full oprema, avtomatik, ispravni reduktori, atest folii, napraven full servis, smenati predni diskovi so plocki, zadni plocki.
So eden zbor dzipot e predobar.
Технички податоци
Марка
Mercedes-Benz
Модел
ML-Class
Произведено
2000
Километража
300.000 km
Гориво
Дизел
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
На 4 тркала (4WD)
Боја
Бела
Број на врати
4/5
Каросерија
SUV
Опрема
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 95

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind