Mercedes ML 270 CDI

5.500 €
Општи информации
Наслов
Mercedes ML 270 CDI
Број на оглас
197192
Општина
Тетово
Регистрација
Македонска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
26.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Kolata e vo top sostojba so 7 sediste redovno servisiran maximalno socuvan. Kolata e so full oprema. Moze Zamena...

Info samo na:
070574526
Технички податоци
Марка
Mercedes-Benz
Модел
ML-Class
Произведено
2002
Километража
200.000 km
Гориво
Дизел
Силина
177 KS
Зафатнина
3.000 cm3
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
На 4 тркала (4WD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
SUV
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 112

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind