Mercedes w211 E280 V6 2006 avtomatik 7G

4.000 €
Општи информации
Наслов
Mercedes w211 E280 V6 2006 avtomatik 7G
Број на оглас
967766
Општина
Сопиште
Регистрација
Странска
Можна замена
Да
Телефон за контакт
Објавено
19.03.2019
Дополнителни информации
Опис:
Kolata e na bg tabli,plateni danoci i zastrahovki ...se prodava na lice si bg dokumenri ili moze da se carini na mk tabli..zatoa za cenata ke se dogovorime...
Servisirana e ...se vozi sekojdnevno...moze da se vidi preku den po dogovor
Za poveke info na tel
Технички податоци
Марка
Mercedes-Benz
Модел
E-Class
Произведено
2006
Километража
245.000 km
Гориво
Дизел
Силина
140 KW
Зафатнина
2.800 cm3
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
Заден (RWD)
Боја
Сребрена
Број на врати
4/5
Каросерија
Караван
Опрема
Аудио
 • CD/MP3 Player
 • DVD Player
 • Појачало
 • Вуфер
Безбедност
 • ABS
 • ESP
 • Воздушни - предни
 • Воздушни - задни
 • Воздушни - странични
 • Алармен систем
 • Паркинг сензори
 • Паркинг камера
 • Сензор за притисок
Комфор
 • Електрични ретровизори
 • Ксенон светла
 • Старт/Стоп функција
 • Навигација
 • Греење на ретровизори
 • Кожен волан
 • Греење на волан
 • Греење на седишта
 • Централно далечинско
 • Борд компјутер
 • Темпомат
 • Спортски седишта
Прозорци
 • Предни електрични
 • Задни електрични
 • Предни затемнети
 • Задни затемнети
 • Блиндирани
Дополнителна опрема
 • Алуминиумски бандажи
 • Панорамски кров
 • Кровен куфер
 • Кука за влечење
 • Спортски спојлери
 • Чип тјунинг
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 157

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind