Mercedez C220 cdi

9.500 €
Општи информации
Наслов
Mercedez C220 cdi
Број на оглас
674830
Општина
Куманово
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
21.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Se prodava so site plateni davacki do reg uvezen ot ch ch so istorija servisna kolata e mnogu zacuvana vo dobra sostojba
Технички податоци
Марка
Mercedes-Benz
Модел
C-Class
Произведено
2007
Километража
200.000 km
Гориво
Дизел
Силина
177 KS
Зафатнина
2.200 cm3
Менувач
Автоматски
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Црна
Број на врати
4/5
Каросерија
Седан
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 148

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind