Mitsubishi Colt 1.3

3.000 €
Општи информации
Наслов
Mitsubishi Colt 1.3
Број на оглас
188329
Општина
Скопје
Регистрација
Македонска
Телефон за контакт
Објавено
22.02.2019
Дополнителни информации
Опис:
Kolata e uvezena od Svajcarija,plateni se site davacki za nea do registracija.Voziloto e vo odlicna sostoba so realni kilometri,malo gradsko i ekonomicno vozilo.za podetalni inormacii kontaktirajte ne na telefon.
Технички податоци
Марка
Mitsubishi
Модел
Colt
Произведено
2005
Километража
170.000 km
Гориво
Бензин
Силина
95 KS
Зафатнина
1.300 cm3
Менувач
Рачен
Погон на тркала
Преден (FWD)
Боја
Темносина (Тегет)
Број на врати
4/5
Каросерија
Мало градско возило
 • Зачувај како PDF Зачувај како PDF
 • Пријави злоупотреба Откажи ја пријавата
  • Моментален рејтинг: 0
  • Вкупно гласови: 0
 • Вкупно прегледи: 106

Огласи за споредба

  Немате огласи за споредба.
  Одберете вид на злоупотреба или кликнете на "Друго" за да испратите сопствен коментар
  Се вчитува...
  Дали сте сигурни дека сакате да ја откажете Вашата пријава?
  Најави се
  Корисничко име
  Лозинка
  Ја заборавивте лозинката? Remind